zapachy

Tu, w Zapachniało, cenimy sobie naturalność. Dlatego w naszych produktach znajdziesz kompozycje zapachowe zbudowane jedynie z naturalnych składników. Cenimy też ponadczasową elegancję, dlatego używamy oryginalnych japońskich mieszanek, których receptura wymyślona została 200 lat temu i do dzisiaj pozostała w niezmienionym kształcie. Każda kompozycja zapachowa ma swój charakter:

JOI – Naturalna kompozycja zapachowa określona przez odpowiednią mieszankę wysokiej jakości składników: drzewa sandałowego, paczuli, goździków, drzewa kamforowego z Bornego i cynamonu. Dominują nuty drzewne i przyprawowe. Zapach ciepły, tajemniczy i długo utrzymujący się. Idealne zapachowe wykończenie miejsca, w którym go pozostawimy.

GIN – Zapach premium który nie daje się łatwo określić. Dojrzały, aksamitny aromat. Trochę słodki, trochę pikantny. Z jednej strony tradycyjny, z drugiej odświeżający. Mieszanka składników jak goździki, lilia imbirowa, drzewo sandałowe, cynamon i paczula sprawiają, że zapach dopasuje się zarówno do kobiety jak i mężczyzny.

AKO – Wieczorowy, lekko tajemniczy zapach z najwyższej półki. Bogaty, po części kwiatowy, po części słodki, bardzo dojrzały. Kompozycja z drzewa sandałowego, paczuli, mieszanki ziół i przypraw na specjalne okazje, tylko do wybranych miejsc, dla wybranych osób.