10 Najlepszych sposobów na usunięcie zapachu prania z ubrań

Ubrania brzydko pachną, gdy się zabrudzą i nie można ich nosić przez jeden dzień. Jedynym sposobem na usunięcie tego nieprzyjemnego zapachu jest ich umycie. Jeżeli ty masz dobrego pralnianego detergent, then ono pomaga ciebie dostawać usunięcie zapach.

Istnieje kilka powodów stojących za zapachem prania i wiemy, że nie jest możliwe usunięcie tego zapachu z jednej pralki. Tutaj są najlepsi sposoby usuwać pralnianego odór od ubrań.

Pralniany detergent

Jeżeli ty masz dobrą jakość pralnianego detergentu then ono pomaga ciebie dostawać usunięcie odor. Detergent zapobiega powstawaniu bakterii w pralce. Jeżeli pralka dostaje wypełnia z brudem wtedy ono także zwiększa szanse dostawać zapach.

Wybielacz do prania

Jeśli nie używasz żadnego rodzaju detergentu lub wybielacza, możesz użyć wybielacza do prania, aby usunąć zapach. To także zmniejsza liczbę bakterii w twojej pralce i zapach zniknie w ciągu kilku minut.

Użyj półki na suszarkę

Ty możesz także umieszczać twój odziewa na półce suszarki i ono usuwać zapach w few godzinach. Jeśli masz półkę na suszarkę, to zapobiegnie ona zamoczeniu ubrań i utrzyma je w suchości.

Użyj Steam Cleaner

Myjki parowe są znane jako najlepszy sposób na usunięcie zapachu. Gdy ty używasz ten metodę ty możesz także dostawać one pozbywają się bakterie w pralce.

Włóż ubrania do worka próżniowego

Możesz również umieścić swoje ubrania w worku próżniowym, a następnie umieścić go w zamrażarce. Po tym możesz otworzyć torbę, a następnie wyjąć ją z zamrażarki, a następnie wyrzucić.

Wnioski:

To były najlepsze sposoby na usunięcie zapachu prania z ubrań. Możesz również spróbować kilku naturalnych środków zaradczych, takich jak sok z cytryny i soda oczyszczona, aby pozbyć się zapachu.