3 Sposoby dodawać świeżą kwiatową nutę twój pralniany detergent

Pralniany detergent jest zasadniczym składnikiem twój odziewa; więc, gdy ono dostaje brudnego, kolor odziewa także dostaje zmieniać. Potrzebujemy używać detergent w każdy cyklu płuczkowym, ale problem jest, że pospolite detergenty mają gorzki zapach i nie zapewniają żadnego przyjemnego zapachu.

Musimy używać detergentu w każdym cyklu prania, ale problem polega na tym, że powszechne detergenty mają gorzki zapach i nie zapewniają żadnego przyjemnego zapachu. Nie ma nic do nielubienia w zwykłych detergentach, ale brakuje tylko zapachu.

Tak więc, tutaj podzielimy się kilkoma najlepszymi kwiatowymi zapachami, które można wykorzystać w swoim detergencie do prania. Te zapachy są dostępni w rynku i ty możesz łatwo mieszać one i używać one w twój pralni.

Woda różana

Woda różana znana jest ze swojego odświeżającego i słodkiego aromatu. Jest to najlepszy sposób na uzyskanie przyjemnego aromatu w praniu. Zapach róży jest bardzo wyjątkowy i sprawi, że Twoje pranie będzie wyglądało piękniej i bardziej miękko.

Olejek eteryczny z mięty pieprzowej

Jeśli szukasz bardziej orzeźwiającego zapachu, to możesz użyć olejku eterycznego z mięty pieprzowej w swoim praniu. Jest to naturalny zapach, który może sprawić, że pranie będzie świeże i chłodne.

Olejek Ylang ylang

Ylang ylang jest jednym z najbardziej popularnych zapachów do prania. Ma wyjątkowy i świeży zapach i sprawi, że twoje pranie będzie bardziej orzeźwiające.

Wnioski:

Oto 3 sposoby na dodanie świeżej, kwiatowej nuty do Twojego proszku do prania.