Żywy pokój kolory które mogą zmieniać twój osobowość

Żywy pokój jest najważniejszym obszarem twój dom. Najczęstszy błąd który ludzie robią jest one spędzają zbyt dużo czas w żywym pokoju, i no płacą uwagę reszta dom.

Ale to nie jest właściwa rzecz do zrobienia, ponieważ salon jest sercem twojego domu. Jest to miejsce, w którym spędzasz najwięcej czasu. Więc, to jest bardzo ważne wybierać prawego colour dla twój żywego pokoju. Jeżeli ty czekasz dla perfect colour dekorować twój żywego pokój then ty dosięgałeś prawego miejsce.

Let’s take a look at some of the best living room colors and see what kind of effect they will have on your personality.

1. Ciepłe kolory

Ciepłe kolory są najbardziej popularni ones. Oni są przeważnie używać dla żywego pokoju. Powód za tym jest że te kolory są wesołe i energetyzujące. W ten sposób, gdy ty jesteś w żywym pokoju, ty czujesz energetycznego i spokojnego.

Ty możesz używać te ciepłych kolory dla żywego pokoju. Przykłady są pomarańczowy, żółty, brązowy i czerwony.

2. Chłodne kolory

Chłodne kolory są używane do biur, sypialni i łazienek. Te kolory są uspokajające i kojące. Najczęstszym przykładem jest niebieski. Niebieski jest jednym z najbardziej popularnych i uspokajających kolorów.

Możesz użyć tych chłodnych kolorów do swojego salonu. Przykłady to zielony, jasnoniebieski i szary.

3. Neutralne kolory

Neutralne kolory są połączeniem ciepłych i chłodnych kolorów. Oni są przeważnie używać dla żywych pokojów. Przykłady są biel, beż i opalenizna.

Ty możesz używać te neutralne kolory dla twój żywego pokoju. Przykłady to beżowy i biały.

4. Ciemne kolory

Ciemne kolory są używane do sypialni i jadalni. Te kolory są również nazywane czarnym i białym schematem kolorów.

Możesz użyć tych ciemnych kolorów do swojego salonu. Przykłady to czarny, ciemnoszary i bordowy.

Zakończenie:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post o “Living Room Colors That Can Change Your Personality”. Te są niektóre najlepszy żywi izbowi kolory które robią różnicę w twój osobowości. W ten sposób, wybiera kolor który najlepiej pasuje twój osobowość i cieszy się twój żywego pokój.